PKO Bank Polski może pochwalić się kolejnymi nagrodami i wyróżnieniami. Bank zyskał tytuł Marki Wysokiej Reputacji oraz został najlepszym bankiem w kategorii "Duze Banki".

Bank nagrodzono tytułem Marka Wysokiej Reputacji w V edycji badania PremiumBrand...

Citi Handlowy został laureatem XV edycji ogólnopolskiego konkursu Europrodukt. Bank otrzymał trzy prestiżowe statuetki w kategorii usług za: "Dyskonto z akredytywy", "Citi Faktoring" oraz "Faktoring Samorządowy".

Tytułem Europrodukt nagradzane są usługi firm, które dążą do...

Narodowy bank Polski opublikował raport, z którego można wysnuć optymistyczne wnioski, że polski system bankowy ma wystarczający kapitał i pozostałby stabilny nawet w przypadku wystąpienia recesji.

„Raport o stabilności systemu finansowego”, przygotowywany przez NBP dwa razy do...

Wczoraj rozpoczęła się promocja Alior Bank skierowana do fanów banku na Facebooku. Pierwsze 2000 osób, które założą konto osobiste i spełnią warunki oferty, otrzymają po 100 zł.

Odbiorcami akcji Alior Banku „Wakacyjna oferta z premią”

Od początku roku Bank Pocztowy udzielił kredytów hipotecznych na kwotę ponad 190 mln zł. Tak duże zainteresowanie kredytami Banku Pocztowego sprawiło, że w lipcu saldo produktów hipotecznych tej instytucji finansowej przekroczyło 600 mln złotych.

Największy...

Na poczcie pojawiły się pierwsze mikrooddziały - specjalnie punkty z pełną dostępnością do baz, systemów i aplikacji bankowych obsługiwane przez pracowników Banku Pocztowego.

Projekt mikrooddziałów to jeden z pomysłów na dynamiczny wzrost sprzedaży produktów detalicznych Banku...

Alior Bank zajął pierwsze miejsce w badaniu jakości obsługi klienta na infoliniach banków i w kontakcie przez pocztę email. Badanie zostało przeprowadzone przez niezależny instytut badawczy ARC Rynek i Opinia i objęło 11 banków.

Celem badania...

Dzięki porozumieniu podpisanemu przez EBOR i BZ WBK Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju obejmie obligacje podporządkowane Banku Zachodniego WBK o wartości 100 milionów euro. Pieniądze zostaną przeznaczone na akcję kredytową dla małych i średnich firm.

Klienci mBanku sami zdecydują o wyglądzie stron transakcyjnych w serwisie internetowym banku. Już teraz mogą wybrać jedną z dostępnych szat graficznych, otrzymają też możliwość zaprojektowania własnej wersji. Wprowadzenie nowego layoutu systemu zbiega się z dziesiątą...

Niska marża, 1,7%, prowizja za udzielenie kredytu 0% i atrakcyjne warunki wcześniejszej spłaty. To tylko część promocji kredytów hipotecznych, które w najbliższą sobotę (18.09.2010 r.) czekają na klientów Pekao w 260 oddziałach banku w całej...

Inteligo, wirtualne ramię PKO Banku Polskiego, zajęło pierwsze miejsce w rankingu Newsweeka w kategorii „Bank internetowy”. Doceniono między innymi jakość obsługi klientów, łatwość nawigacji i bezawaryjność strony www, a także przyjazne procedury związane z dokonywanymi...

„Przyjazny bank Newsweeka” dla BZ WBK. Bank zajął miejsca na podium w dwóch z czterech kategorii rankingu. W klasyfikacji podstawowej miejsce drugie, w kategorii „Przyjazny bank dla seniora” – trzecie.

„Przyjazny bank Newsweeka” to najważniejsze...

W październiku br. dotychczasowy wolumen kredytów samochodowych udzielonych przez Alior Bank przekroczył 100 mln zł. Bank poszerza swoją ofertę, którą dystrybuuje już ponad 100 partnerów (dealerów samochodowych). Ich liczba wzrośnie do końca października do 150.

Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na przejęcie przez hiszpański Banco Santander większościowego pakietu akcji Banku Zachodniego WBK. Tym samym spełniony został ostatni warunek niezbędny do zmiany właściciela większościowego pakietu akcji banku. Zgodnie z harmonogramem podanym...

PKO Bank Polski uruchomił kolejne funkcjonalności ułatwiające korzystanie z usług bankowości elektronicznej iPKO: serwis mobilny iPKO oraz nowe narzędzia autoryzacji operacji – kody SMS i token. Innowacje związane z bankowością mobilną startują również w Inteligo,