mBank wprowadza kolejną, czwartą już kartę debetową do rachunku eKONTO. Karta MasterCard Debit będzie wydawana i prowadzona bezpłatnie. Jeszcze w tym roku w ofercie banku pojawią się również karty zbliżeniowe z logo Visa payWave, które...

MultiBank wprowadził nowości w ofercie dla zamożnych klientów. Należą do nich darmowe bankomaty na całym świecie i poszerzona lista operacji uprawniających do zwrotu opłaty za prowadzenie konta.

Od 12 lipca br. posiadacze kont Aquarius mogą...

PKO Bank Polski wprowadził nowy produkt finansowy - lokatę z funduszem. Wybierając najnowszy produkt banku, klienci połowę środków deponują na rocznej lokacie terminowej o stałym oprocentowaniu wynoszącym 5,05% w skali roku. Druga połowa zaś inwestowana jest...

Kupując auto na kredyt za pośrednictwem mBanku, nadal można skorzystać z promocyjnych warunków oferty w euro. Bank przedłużył promocję do 31 sierpnia. Jej atuty to obniżone o 2 punkty procentowe oprocentowanie oraz obniżona prowizja. mBank...

MultiBank przygotował kolejną ofertę dla zamożnych klientów. Mogą oni za pośrednictwem banku inwestować w prestiżowe nieruchomości, m.in. apartamenty, letnie rezydencje i hotele.

Już od czerwca br. MultiBank umożliwia inwestowanie w ekskluzywne nieruchomości na wynajem (typu condo...

IPO, czyli Indywidualny Plan Oszczędzania, to jedna z najciekawszych i najbardziej rentownych form oszczędzania. Zaoszczędzone pieniądze mogą być przeznaczone na nowy samochód, ale jeśli klient zmieni zdanie, odłożone pieniądze będą pracować jak na lokacie.

"Podobna...

Inteligo sukcesywnie ulepsza swoją ofertę. Po zamianie warunków cenowych i wprowadzeniu pożyczki gotówkowej udostępnia nową ofertę depozytową. Dobolokata Inteligo umożliwia klientom banku efektywne oszczędzanie. Jej oprocentowanie wynosi do 4,10%, co odpowiada standardowej lokacie o rocznym...

Od piątku 13 sierpnia 2010 roku Polbank zmieni oprocentowanie na Koncie Mocno Oszczędzającym. Zmiana dotyczy wszystkich otwartych kont. Oprocentowanie Konta Mocno Oszczędzającego wyniesie 5% w skali roku.

"W dalszym ciągu będziemy proponować naszym klientom najwyżej...

Produkt MultiBanku zajął pierwsze miejsce w rankingu kredytów na nowe auta, przygotowanym przez portal Comperia.pl. Propozycja banku okazała się najlepszą zarówno w zestawieniu kredytów z wkładem własnym, jak i bez.

W rankingu pod lupę wzięto...

Raiffeisen Bank poszerzył swoją ofertę inwestycyjną. Klienci banku mogą już inwestować w fundusze Quercus TFI, a dla klientów bankowości prywatnej dostępny jest także fundusz UniTotal Trend zarządzany przez Union Investment TFI.

Oferta funduszy inwestycyjnych Raiffeisen...

Alior Bank wprowadził do swojej oferty nowy produkt: kartę debetową z programem lojalnościowym LOTOS Navigator z kontem osobistym. Oferta ta została przygotowana wspólnie z siecią stacji paliw LOTOS i jest skierowana zarówno do dotychczasowej grupy...

Bank Pocztowy może pochwalić się kolejną nagrodą. Konto Pocztowe Nestor zostało uhonorowane złotym godłem w kategorii „Konta bankowe dla seniorów".

Bank Pocztowy często podkreśla, że to emeryci i renciści są jedną z ważnych grup docelowych...

Alior Bank podwyższył oprocentowanie lokat z kapitalizacją dzienną. Oferta dotyczy lokat dwuletniej oraz 180-dniowej i obowiązuje od 16 sierpnia do 12 września 2010. Minimalna kwota wymagana do otwarcia lokaty wynosi 1000 zł.

Nowe oprocentowanie lokaty...

MultiBank wprowadził nowe layouty dla kart Visa Electron wydawanych do kont indywidualnych i firmowych. Do końca roku w ofercie banku znajdą się również karty zbliżeniowe z logo Visa payWave.

Nowe „plastiki” zyskały odświeżony i ujednolicony...

Eksperci radzą wstrzymać się z inwestowaniem w obligacje skarbowe Ministerstwa Finansów. Decyzję warto powściągnąć przynajmniej przez kilka miesięcy. Obecnie oprocentowanie obligacji jest prawie dwa razy mniejsze niż najlepszej lokaty.

Jak radzą eksperci w "Pulsie Biznesu",