Pierwsza od ponad stu lat nowa sieć banków detalicznych Metro zainaugurowała działalność w czwartek, otwierając pierwszy oddział w dzielnicy Holborn w Londynie. Odziały mają być czynne przez 7 dni w tygodniu, otwarcie rachunku ma trwać...

Według informacji podawanych przez agencje prasowe, szef włoskiego banku Unicredit Alessandro Profumo, który podał się do dymisji, otrzyma 40 milionów euro odprawy.

Jeśli ta suma nie została wymyślona przez dziennikarzy, to będzie to rekordowa odprawa...

Jak informuje czeska telewizja publiczna CzT, w ostatnim miesiącu w Czechach pojawiła się duża liczba podrobionych banknotów o wartości 100 i 200 euro. Część sklepów, kantorów i banków - z obawy przed pomyłką - przestała przyjmować te...

Bank centralny Rosji niespodziewanie podwyższył w piątek główną refinansową stopę procentową o 25 pkt. bazowych do 8,00 proc. - podał bank w komunikacie. Stopa depozytowa została podwyższona do 3 proc., a repo do 5,25 proc.

To...

Jak podają światowe agencje, Greccy deputowani przyjęli w czwartek drugą ustawę oszczędnościową na lata 2011-2015. Od przyjęcia pakietu oszczędnościowego Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Unia Europejska uzależniają przyznanie pogrążonej w kryzysie Grecji kolejnej transzy pomocy.

W...