pokaż wyszukiwarkę kredytów

Kredyt gotówkowy, pożyczka przez internet

Prosty i szybki kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej popularnych form pozyskania gotówki na określony cel. W łatwy sposób możesz uzyskać pożyczkę bez BIK, bez zaświadczeń, od ręki, na dowód.

Kredytobiorcą może być osoba fizyczna, zamieszkała w kraju, z pełną zdolnością do czynności prawnych, uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej, stałymi dochodami i zdolnością kredytową. Minimalny dochód wymagany przez instytucję finansową to ok. 500-800 zł netto miesięcznie. Coraz więcej banków umożliwia zaciągnięcie kredytu w celu spłacenia innego, wcześniej zaciągniętego (może być to także kredyt konsolidacyjny).

Istnieje możliwość wzięcia pożyczki gotówkowej bez zgody współmałżonka, ale z reguły jest do kwota do ok. 8000 zł. Kolejną ważną informacją jest waluta, w jakiej zaciągniemy kredyt. Na polskim rynku usług bankowych, większość banków udziela kredytów gotówkowych w PLN. Jeśli chodzi o cel kredytowania, banki zwykle nie wymagają od klienta jego określenia.

Istotną wiadomością jest również czas, w jakim otrzymamy gotówkę. Przeciętnie po pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze wypłacane są w przeciągu 2-3 dni roboczych. Na tym opiera się właśnie największa zaleta tzw. kredytów pieniężnych, że są one przyznawane w bardzo krótkim czasie i bez zbędnych formalności, czyli szybka pożyczka bez zaświadczeń.

Pożyczka przez internet to prosty i szybki sposób na uzyskanie gotówki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w dziale kredyt gotówkowy poradnika lub w sekcji kredyt gotówkowy forum.

Najlepsze kredyty gotówkowe według Comperia.pl