pokaż wyszukiwarkę kredytów

Kredyt inwestycyjny dla firm

Kredyt inwestycyjny, inaczej kredyt na inwestycje, da Ci możliwość sfinansowania dowolnego przedsięwzięcia w ramach działalności Twojej firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm to szansa na rozwój i sukces małych przedsiębiorstw. Zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę.

Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest dla podmiotów gospodarczych (osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak również wszelkiego rodzaju spółek), będących zarówno rezydentami (siedziba na terenie Polski), jak i nierezydentami.

Okres kredytowania inwestycji może być stosunkowo długi, dochodzi nawet do 15 lat w przypadku kredytów inwestycyjnych hipotecznych. Kredyty inwestycyjne wymagają od firmy posiadania środków własnych.

Kredyt inwestycyjny dla firm jest przeznaczony przede wszystkim na zwiększenie majątku trwałego przedsiębiorstwa. W szczególności finansuje zakup maszyn i urządzeń, zakup środków transportu, zakup nieruchomości (w tym także ziemi), zakup akcji lub udziałów spółek dopuszczonych do obrotu publicznego, modernizację i restrukturyzację posiadanych już środków trwałych, refinansowanie poniesionych wydatków na wyżej wymienione cele.

Więcej informacji na temat kredytów inwestycyjnych dla firm, przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych można przeczytać w serwisie Tanie-Kredyty.com.pl.

Najlepsze kredyty dla firm według Comperia.pl