Każdy odpowiedzialny przedsiębiorca stosuje zabiegi racjonalizacji kosztów swojej firmy. Jest to dla niego priorytetem również w przypadku wyboru formy finansowania samochodu firmowego. Opcji jest kilka, dlatego też wybranie tej najbardziej opłacalnej nierzadko przysparza pewien problem.

Składając wniosek o kredyt na samochód, musimy dostarczyć do banku często wiele dokumentów. Jakich? To zależy od polityki banku. Oczywiście podstawą jest wniosek kredytowy, który możemy wypełnić także za pomocą Internetu i drogą elektroniczną wysłać

Samochód to szczególny towar – stosunkowo szybko traci na wartości. Dlatego banki, choć kredytują zakup nawet używanych aut, robią wszystko, by nie tylko zarobić, ale też jak najlepiej zabezpieczyć swoją wierzytelność w razie niewypłacalności kredytobiorcy.

Leasing to, obok kredytu na samochód, jedna z form nabycia pojazdu w momencie, gdy sami nie jesteśmy w stanie wyłożyć z własnej kieszeni odpowiednich środków.

Jaka jest definicja leasingu? Co to właściwie jest? Leasing to

W uproszczeniu pytanie leasing czy kredyt można ująć tak: wynajmować czy kupować? W wielu przypadkach. wynajmowanie, czyli leasing, może być rzeczywiście korzystniejsze. Liczą na to firmy leasingowe, oferujące swoje usługi obecnie także klientom indywidualnym.

Jeśli...

Kredyt na samochód to jedna z wielu ofert, jakie banki posiadają dla swoich klientów. Produkt taki jest skierowany do wszystkich, którzy nie są w stanie z własnych środków sfinansować zakupu samochodu nowego, ale także używanego.

Szukając kredytu na samochód i wybierając bank, możesz skorzystać z oferty tzw. banku uniwersalnego, czyli niezwiązanego z żadnym producentem, jak i powiązanego kapitałowo z konkretnym koncernem motoryzacyjnym, tzw banku samochodowego.

Utworzone przez koncerny samochodowe mają...